Chci prodat nemovitost

Proč právě my?

Naše služby máte zdarma

Provizi z prodeje nemovitosti hradí kupující

Jako majitel nemovitosti máte naše služby, rady a čas zcela zdarma. Na vlastní náklady si zajistíme nezbytné podklady pro přípravu prezentace nemovitosti, staráme se o prohlídky Vašeho domu či bytu a snažíme se pro Vás vyjednat nejvýhodnější podmínky a vybrat tak vhodného kupujícího Vaší nemovitosti. Chceme, aby celý proces prodeje nemovitosti byl pro Vás bez starostí.

Garantujeme kvalitu

Náš tým má více než 7 800 spokojených klientů

Víme, že každý kliet má specifické požadavky a odlišné potřeby. Zakládáme si na osobním přístupu ke svým klientům a klade důraz i na ty nejmenší detaily během celého obchodního procesu. Náš tým má za sebou již více jak 7 800 spokojených klientů. Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů.

Respektujeme Vaše rozhodnutí

Po nezávazné konzultaci se sami rozhodnete, zda nás chcete

Pokud nás oslovíte s prodejem Vaší nemovitosti, ničím se nezavazujete. Náš makléř si s Vámi domluví nezávaznou osobní schůzku, aby se seznámil s Vámi a s Vaší nemovitostí. Rozhodnutí, zda s námi nemovitost budete prodávat, je jen na Vás, a my ho budeme respektovat.

Máme skutečné odborníky

Každý náš makléř prodává nemovitosti přes 15 let

Náš tým tvoří odborníci, kteří jsou lidmi na správném místě. Každý náš makléř prodává nemovitosti více jak 15 let. Díky dlouholetým zkušenostem, sledování aktuálních trendů a celkovém přehledu na realitním trhu Vám naši makléři dokážou vždy správně stanovit maximální možnou tržní cenu nemovitosti a poradit Vám s prodejní strategií.

Chci nezávazně poradit s prodejem