Naši makléři Michal Hora

Michal Hora

zkušenosti v realitách od roku 2015

Čeština Angličtina

hora@quantumreality.cz

Mobil: +420 777 777 192 nebo Telefon: +420 273 134 681

561 spokojených klientů
7 let zkušeností

Nemovitostem se pracovně věnuji od roku 2015. Celé to ale začalo ještě mnohem dříve, především díky mým prarodičům, kteří se nemovitostem a stavebnictví věnují celý život. 

Své zkušenosti jsem nasbíral v jedné z největších prestižních realitních kanceláří v ČR, včetně přední developerské skupiny. Poté, co jsem se propracoval na realitního specialistu, se mi otevřelo mnoho cest pro osobní i kariérní rozvoj. Zjistil jsem, jak moc důležitý je individuální přístup ke každému klientovi, a vážím si toho, že mohu pomáhat lidem právě v tomto komplikovaném oboru.

Že je realitní trh bezesporu a správně označován za ten, který skýtá nejvíce nástrah, jsem zjistil již před lety, kdy jsem jako makléř začínal. Na druhou stranu je příjemné být tím, kdo zbavuje klienty starostí a ulehčuje jim projít trnitou, mnohdy finančně nejzásadnější, životní cestou. 

Výzev není nikdy dost! A pokud by taková transakce, jako je prodej či pronájem nemovitosti, byla srovnatelná s nákupem v supermarketu, ztrácelo by moje povolání smysl. V tomto oboru je mnoho zažitého, proto je těžké vystoupit z řady a být tím, na koho se lidé mohou opravdu, a nejen „marketingově“, spolehnout. Především být někým, komu mohou věřit. 

Ačkoliv to není lehké, snažím se věci dělat jinak – moderně a puntičkářsky. Dělat je především tak, abych lidem ušetřil čas, nervy a předešel případným problémům. A v neposlední řadě je pro mě prioritou, abych ve svoji práci věřil.

Pokud jste dočetli můj příběh až sem a potřebujete s čímkoliv, co se nemovitostí týče, pomoci, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vám poskytnu jakoukoliv pomoc s prodejem, pronájmem i koupí, případně se pokusím Vám poradit v rámci mých schopností a možností.