Quantum Reality Domy Strmilov Exkluzivní prodej luxusně zrekonstruovaného RD situovaného jako 4+ zimní zahrada ve Strmilově u JIndřichova Hradce

Exkluzivní prodej luxusně zrekonstruovaného RD situovaného jako 4+ zimní zahrada ve Strmilově u JIndřichova Hradce

Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný rodinný dům, postavený na pozemku o rozloze 656 m2, v půvabné jihočeské obci Strmilov na Jindřichohradecku. Dům procházel postupnou a důkladnou rekonstrukcí. V roce 2008 byl u domu kompletně vyměněn krov, instalována difuzní folie, položena nová střešní krytina a taktéž postaven nový komín Schiedel, čímž je v případě potřeby vytvořen prostor pro výstavbu podkroví. Při rekonstrukci obytné části domu, byly kvalitně zatepleny podlahy a stropy, všude instalovány nové elektrorozvody, včetně nové rozvodné skříně, rozvedena nově voda v plastu a nové odpady. Po té se v celém domě pokládala nová dlažba, včetně WC a koupelen se značkovými zařizovacími předměty. Instalována byla taktéž nová plastová okna. V roce 2015 majitel vystavěl atraktivní zimní zahradu s přímým vstupem do udržované, opečovávané zahrady se zapuštěným zahradním bazénem. Nově byla instalována fasáda na domě, která je z bezúdržbových a velice trvanlivých plastových lamel. Kolem domu je nově položena zámková dlažba . Vkusné interiéry domu jsou vybaveny kvalitním, zakázkovým, designovým nábytkem na míru, včetně vestavěných skříní s dostatečnými úložnými prostory a velice pěkné kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči. Vše je vymyšleno velice prakticky a funkčně. Vytápění domu je zajištěno žádaným kotlem na tuhá paliva Viadrus a taktéž krbovými kamny, která jsou schopna vytopit dům v chladných dnech. Dům je tudíž absolutně nezávislý na dodávkách energií pro tepelnou pohodu. Pro parkování osobního automobilu lze využít pergolu navazující na dům. Jako třešnička na dortu byl na zahradě vybudován skleník, kde je možno pěstovat kvalitní, domácí zeleninu. Jeho velkou výhodou je možnost zavlažování vodou z přilehlé říčky.
Ve Strmilově je také možné si nakoupit běžné suroviny. Velice dobře dostupné je nádherné okresní město Jindřichů v Hradec. Ten je vzdálený od Strmilova necelých 20 kilometrů. Zde je možné využít nabídku kvalitních nákupních středisek, či zajímavých a častých kulturních akcí, koncertů a divadel.
Koupi této nemovitosti doporučujeme.

3D virtuální prohlídka

Poloha nemovitosti

Přesné informace o poloze vám rádi poskytneme na vyžádání

Uvedené informace v inzerátu jsou pouze orientační a vycházejí z údajů poskytnutých majitelem.

LokalitaStrmilov
Typ nabídkyProdej
Užitná plocha150 m2
Pozemek656 m2
Dispozice5 a více pokojů
Typ domuSamostatný
BudovaCihlová
StavVelmi dobrý
VybaveníČástečně
BazénAno
Dopravní dostupnostSilnice, Autobus

Nabídka: 4176 vytisknout poslat e-mailem

Cena nemovitosti 6.500.000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Miroslav Říha

zkušenosti v realitách od roku 1997

Čeština Ruština

riha@quantumreality.cz

+420 777 774 109 nebo +420 273 134 681

Zaslat dotaz makléři

Vyplňte prosím všechna povinná pole označená hvězdičkou!

Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Štefánikova 248/32, Praha 5,
150 00, Smíchov / (1. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681