Quantum Reality Domy Kardašova Řečice nabízí, prodej, Městský dům se čtyřmi bytovými jednotkami a vzrostlou zahradou, nám. J. Hrubého, Kardašova Řečice

nabízí, prodej, Městský dům se čtyřmi bytovými jednotkami a vzrostlou zahradou, nám. J. Hrubého, Kardašova Řečice

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný, městský dům, se čtyřmi bytovými jednotkami, v Kardašově Řečici na Jindřichohradecku. Dům stojí v klidné, rohové části náměstí, poblíž obecního úřadu. Součástí domu je taktéž atraktivní vnitroblok s navazující zahradou, která má samostatný vjezd a lze ji, v případě potřeby, využít jako samostatnou stavební parcelu.
V přízemí domu vstoupíme do rozlehlého průjezdu se stropní klenbou, ve kterém je možno zaparkovat automobil, či motocykl. Z tohoto prostoru vejdeme do obytné částí domu, kde jsou jednotlivá podlaží propojena vnitřním schodištěm, které vede až ke vstupu do půdních prostor. Zde je možno vystavět nádherný půdní byt, atelier s krbem, či několik menších bytových jednotek. V přízemí je k dispozici pěkný byt 2+1, s ústředním topením a vlastním elektrokotlem. V patře jsou pak umístěny dva menší byty 2+kk. Neméně zajímavá je část domu ze zahradního traktu. Ve vnitřním átriu je k dispozici malý, romantický byt 1+kk, s vlastním sociálním zařízením. Působivé jsou taktéž prostory, které v minulosti sloužily zřejmě jako hospodářské, v části taktéž s klenutými stropy. Nad vstupním portálem do jednoho z těchto objektů jsou umístěny funkční, sluneční hodiny, se zajímavou historickou hodnotou. V rozlehlé zahradě jsou vysazeny ovocné stromy.
Kardašova Řečice má základní školu, školu, obecní úřad a kompletní obchodní infrastrukturu. Okresní město Jindřichův Hradec je vzdáleno 15 minut jízdy autem, či autobusem. Jezdí zde taktéž vlak. V okolí Kardašovy Řečice nás uvítá krásná jihočeská příroda, s množstvím hlubokých lesů a proslulých rybníků. Koupi nemovitosti doporučujeme.

Poloha nemovitosti

Uvedené informace v inzerátu jsou pouze orientační a vycházejí z údajů poskytnutých majitelem.

LokalitaKardašova Řečice
Adresanám. J. Hrubého
UmístěníCentrum obce
Typ nabídkyProdej
Užitná plocha350 m2
Pozemek1 252 m2
Zahrada684 m2
DispoziceAtypický
Typ domuŘadový
BudovaCihlová
StavDobrý
Dopravní dostupnostVlak, Silnice, Autobus

Nabídka: 4404 vytisknout poslat e-mailem

Cena nemovitosti 6.260.000 Kč

Máte o nemovitost zájem?

Miroslav Říha

zkušenosti v realitách od roku 1997

Čeština Ruština

riha@quantumreality.cz

+420 777 774 109 nebo +420 273 134 681

Zaslat dotaz makléři

Vyplňte prosím všechna povinná pole označená hvězdičkou!

Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Štefánikova 248/32, Praha 5,
150 00, Smíchov / (1. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681