Svažitý pozemek s chatou – Okoř, 404 m2
Místo malého bytu 2+kk na okraji Prahy si pořiďte vlastní pozemek uprostřed přírody – a postavte si dům dle vašich představ s bazénem a výhledem na les!
Za cenu bytu 2+kk v Praze můžete mít 404 m2 pozemku v jedné z nejhezčích lokalit blízko hlavního města – v obci Okoř. A nejen to: na pozemku lze postavit dům o obytné ploše cca 100 m2 s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Skvělá příležitost pro mladé páry, které hledají dostupné startovací bydlení s vlastním prostorem, zahradou a výhledem do přírody.
Svažitý pozemek s chatou – Okoř, 404 m2
Nabízíme k prodeji svažitý pozemek v jedinečné lokalitě u hradu Okoř. Jen 18 min. na metro Veleslavín – a přitom naprostý klid, příroda, čerstvý vzduch a soukromí. Součástí je původní dřevěná chata – ideální pro rekonstrukci nebo zbourání a výstavbu nové stavby přesně podle vašich představ.
Pozemek je členěn opěrnou zídkou na dvě úrovně – ideální pro moderní dům s terasou, bazénem a výhledem do zeleně.
– Možnost výstavby domu o 50 m2 zastavěné plochy + podkroví
– Ideální start pro mladé páry – vlastní pozemek, prostor, klid
– Elektřina zavedena, voda z vlastní studny
– Skvělá dopravní dostupnost – cca 18 minut do Prahy, bus na metro Veleslavín
– Příroda, výlety, relax, bezpečné prostředí
– Potenciál dalšího růstu hodnoty
Neinvestujte do malého bytu v rušném městě – pořiďte si místo, kde můžete žít, tvořit, odpočívat i plánovat budoucnost. Zavolejte ještě dnes a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči.
Poloha nemovitosti
Uvedené informace v inzerátu jsou pouze orientační a vycházejí z údajů poskytnutých majitelem.
Svažitý pozemek s chatou – Okoř, 404 m2
Lokalita | Lichoceves |
---|---|
Umístění | Klidná část obce |
Typ nabídky | Prodej |
Užitná plocha | 24 m2 |
Pozemek | 404 m2 |
Dispozice | 2 pokoje |
Typ domu | Samostatný |
Budova | Dřevěná |
Stav | Dobrý |
Máte o nemovitost zájem?
