Proč do toho jít s námi?

Quantum Reality. 12 lidí na správném místě

Quantum reality tvoří tým 12 kvalifikovaných profesionálů. Všichni mají dlouholeté zkušenosti a jsou důvěryhodnými odborníky na svém místě. Naše kancelář je pak garantem toho, že díky dlouholetému působení na realitním trhu dokáže poskytnout prvotřídní servis a kvalitní služby – vyřídíme spolehlivě vše, co je potřeba k úspěšnému dokončení prodeje i nákupu nemovitosti. Do současné velikosti jsme vyrostli jen díky referencím našich spokojených klientů.

V naší nabídce jsou vždy pouze ověřené nemovitosti. Pracujeme s nemovitostmi především v Praze a Středočeském kraji, ale postupně rozšiřujeme náš zásah i do dalších regionů.

Víme, že každý klient má specifické požadavky a proto klademe důraz i na ty nejmenší detaily a zakládáme si na osobním přístupu. A kromě prodeje či pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí nabízíme taky jejich správu a development.

Naše kancelář sídlí v budově DAREX, na adrese Václavské náměstí 837/11, Praha 1 a je pro vás otevřena každý všední den od 9 do 18 hodin nebo podle aktuální domluvy.

Quantum reality, spol. s r.o.
Václavské náměstí 837/11, Praha 1,
110 00, Nové Město / (5. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681

Prodej nemovitosti krok za krokem

1. Nabídněte nám svou nemovitost

Vyplňte prosím formulář níže. Obratem si s Vámi domluvíme schůzku. Nemovitost potřebujeme vidět, abychom Vám rovnou na místě dali kvalifikovaný odhad reálné ceny a doby, za kterou se dá podle našich zkušeností prodat.

2. Připravíme dokumentaci

Naše rady máte v každém případě zdarma. Když se ale domluvíme na spolupráci, připravíme spolu dokumentaci pro nabídku a nemovitost nafotí náš profesionální fotograf.

3. Nabídneme nemovitost potenciálním kupcům

Nemovitost začneme aktivně propagovat na internetu i v tisku a nabídneme ji potenciálním kupcům, na které máme dobré kontakty. A postaráme se o odborně vedené prohlídky a doporučíme Vám ty nejlepší zájemce.

4. Příprava prodeje nemovitosti

Pokud se s doporučenými kupci shodnete na ceně a podmínkách, podepíše se rezervační smlouva a zájemce složí rezervační poplatek. Následně připravíme veškerou dokumentaci pro uzavření smlouvy a podání na katastr. Kupci pomůžeme s případným vyřízením hypotéky.

5. Prodej nemovitosti

Po podepsání kupní smlouvy a úhradě kupní ceny do úschovy zajistíme podání na katastr. V tuto chvíli by již nic nemělo bránit výplatě peněz dle podmínek smluvních dokumentů, předání nemovitosti novému majiteli a uhrazení daně z nabytí nemovitosti.

6. Dobrý pocit ze spolupráce

Uděláme vše pro to, abyste nás po úspěšném dokončení transakce doporučili dál nebo se na nás obrátili v budoucnu.

Nabídněte Vaši nemovitost

Vyčistit formulář
NAPIŠTE NÁM

Zákaznická linka +420 730 154 732