Proč právě my?

12 lidí na správném místě

Quantum reality tvoří tým 12 kvalifikovaných profesionálů. Všichni mají dlouholeté zkušenosti a jsou důvěryhodnými odborníky na svém místě. Naše kancelář je pak garantem toho, že díky dlouholetému působení na realitním trhu dokáže poskytnout prvotřídní servis a kvalitní služby – vyřídíme spolehlivě vše, co je potřeba k úspěšnému dokončení prodeje i nákupu nemovitosti. Do současné velikosti jsme vyrostli jen díky referencím našich spokojených klientů.

V naší nabídce jsou vždy pouze ověřené nemovitosti. Pracujeme s nemovitostmi především v Praze a Středočeském kraji, ale postupně rozšiřujeme náš zásah i do dalších regionů.

Víme, že každý klient má specifické požadavky a proto klademe důraz i na ty nejmenší detaily a zakládáme si na osobním přístupu. A kromě prodeje či pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí nabízíme taky jejich správu a development.

Naše kanceláře naleznete v budově DAREX, na adrese Václavské náměstí 837/11, Praha 1 a jsou pro vás otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin nebo podle aktuální domluvy.

Potřebujete pomoc s financováním?

Rychle se zorientovat na hypotečním trhu rozhodně není jednoduchou záležitostí. Víme to a jsme tady pro vás. Detailně s vámi projdeme vaše možnosti a požadavky a najdeme pro vás hypotéku ušitou na míru. Víme taky, že dobré rady jsou k nezaplacení, a proto nechceme za zprostředkování žádné poplatky – služba je pro vás tedy zcela zdarma. Výběrem vhodné hypotéky to však nekončí.

Pomůžeme vám i s ostatními záležitostmi nezbytnými k vyřízení. S námi tak ušetříte spousty běhání, času, námahy a především za vás docílíme lepších podmínek, než vy sami!

Hypotéky zprostředkováváme v rámci sítě společnosti Gepard Finance a.s., předního hráče na českém hypotečním trhu. Porovnáváme nabídky
více jak dvaceti různých finančních ústavů. S výběrem vás vždy podrobně seznámíme a projdeme s vámi veškeré detaily. Naše hypoteční centrum  již vyřídilo hypotéky a úvěry na pořízení nemovitostí v objemu několika miliard korun. Celá síť Gepard Finance pak v objemu ještě mnohonásobně vyšším. Máme proto v bankách nadstandardní vztahy a dokážeme vyřídit nejrůznější cenové i jiné výjimky.

Naších hypotečních služeb můžete využít i v případě, že u nás nic nekoupíte.

Promluvte si s námi

Quantum reality, spol. s r.o.
Václavské náměstí 837/11, Praha 1,
110 00, Nové Město / (5. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681

Partneři

NAPIŠTE NÁM

Zákaznická linka +420 730 154 732