Chci pronajmout nemovitost

Proč právě my?

Naše služby máte zdarma

Provizi z pronájmu nemovitosti hradí nájemce

Jako majitel nemovitosti máte naše služby, rady a čas zcela zdarma. Na vlastní náklady si zajistíme nezbytné podklady pro přípravu prezentace nemovitosti a postaráme se o prohlídky. Snažíme se pro Vás vyjednat nejvýhodnější podmínky a vybrat tak vhodného nového nájemce. Chceme, aby celý proces pronájmu nemovitosti byl pro Vás bez starostí.

Garantujeme kvalitu

Náš tým má více než 16 600 spokojených klientů

Víme, že každý klient má specifické požadavky a odlišné potřeby. Zakládáme si na osobním přístupu ke svým klientům a klademe důraz i na ty nejmenší detaily během celého obchodního procesu. Náš tým má za sebou již více jak 16 600 spokojených klientů. Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů.

Respektujeme Vaše rozhodnutí

Po nezávazné konzultaci se sami rozhodnete, zda nás chcete

Pokud nás oslovíte s pronájmem Vaší nemovitosti, k ničemu se nezavazujete. Začneme tím, že si po telefonu s naším makléřem proberete vše, co Vás zajímá. Rozhodnutí, zda s námi nemovitost budete nakonec pronajímat, je jen na Vás, a my ho budeme respektovat.

Pečujeme o Vás po celou dobu nájmu

Během trvání nájemního vztahu i po něm jsme Vám k dispozici

Pronájmem Vaší nemovitosti to pro nás nekončí. Po celou dobu nájemního vztahu jsme Vám plně k dispozici – například Vám poradíme s vyúčtováním či případnými změnami v zákoně. Uděláme vše pro to, abyste se na nás po úspěšném pronájmu nemovitosti znovu obrátili nebo nás doporučili svým přátelům.

Umíme zaujmout a pronajmout!

Chci nezávazně poradit s prodejem / pronájmem