Chci pronajmout nemovitost

Proč právě my?

Naše služby máte zdarma

Provizi z pronájmu nemovitosti hradí nájemce

Jako majitel nemovitosti máte naše služby, rady a čas zcela zdarma. Na vlastní náklady si zajistíme nezbytné podklady pro přípravu prezentace nemovitosti a postaráme se o prohlídky. Snažíme se pro Vás vyjednat nejvýhodnější podmínky a vybrat tak vhodného nového nájemce. Chceme, aby celý proces pronájmu nemovitosti byl pro Vás bez starostí.

Garantujeme kvalitu

Náš tým má více než 8 300 spokojených klientů

Víme, že každý klient má specifické požadavky a odlišné potřeby. Zakládáme si na osobním přístupu ke svým klientům a klademe důraz i na ty nejmenší detaily během celého obchodního procesu. Náš tým má za sebou již více jak 8 300 spokojených klientů. Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů.

Respektujeme Vaše rozhodnutí

Po nezávazné konzultaci se sami rozhodnete, zda nás chcete

Pokud nás oslovíte s pronájmem Vaší nemovitosti, k ničemu se nezavazujete. Začneme tím, že si po telefonu s naším makléřem proberete vše, co Vás zajímá. Rozhodnutí, zda s námi nemovitost budete nakonec pronajímat, je jen na Vás, a my ho budeme respektovat.

Pečujeme o Vás po celou dobu nájmu

Během trvání nájemního vztahu i po něm jsme Vám k dispozici

Pronájmem Vaší nemovitosti to pro nás nekončí. Po celou dobu nájemního vztahu jsme Vám plně k dispozici – například Vám poradíme s vyúčtováním či případnými změnami v zákoně. Uděláme vše pro to, abyste se na nás po úspěšném pronájmu nemovitosti znovu obrátili nebo nás doporučili svým přátelům.

Chci nezávazně poradit s prodejem / pronájmem