O nás

Quantum reality – realitní kancelář Praha

Náš tým má za sebou již více jak 20 000 spokojených klientů v celé České republice, především pak na území Prahy a Středočeského kraje. Víme, že každý klient má specifické požadavky. Klademe důraz i na ty nejmenší detaily a zakládáme si na osobním přístupu. Quantum reality – realitní kancelář Praha je pak garantem toho, že díky dlouholetému působení na realitním trhu dokáže poskytnout prvotřídní servis a kvalitní služby ve všech segmentech. V naší nabídce jsou vždy ověřené nemovitosti.

Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů. Staňte se dalším z nich.

Kromě prodeje či pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí nabízíme také jejich správu a development.

Naše kanceláře naleznete na adrese Šafaříkova 201/17, 120 00, Praha 2 – Vinohrady a jsou pro vás otevřeny každý všední den od 9 do 18 hodin nebo podle aktuální domluvy.

Proč právě my?

Máme pro Vás kupce

Pravděpodobně již nyní máme zájemce o Vaši nemovitost

Díky naší rozsáhlé databázi klientů, kteří hledají své nové bydlení, jsme schopni nabídnout Vaši nemovitost mnohem většímu počtu zájemců. Každá nemovitost je specifická. Proberte nezávazně a zdarma s našimi odborníky možné strategie prodeje Vaší nemovitosti.

Garantujeme kvalitu

Náš tým má více než 20 000 spokojených klientů

Víme, že každý klient má specifické požadavky a odlišné potřeby. Zakládáme si na osobním přístupu ke svým klientům a klademe důraz i na ty nejmenší detaily během celého obchodního procesu. Náš tým má za sebou již více jak 20 000 spokojených klientů. Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů.

Naše služby máte zdarma

Provizi z pronájmu nemovitosti hradí nájemce

Jako vlastník nemovitosti máte naše služby při pronájmu zcela zdarma. Provizi z pronájmu nemovitosti hradí nájemce. Sami si zajistíme nezbytné podklady pro přípravu prezentace nemovitosti a postaráme se o prohlídky. Snažíme se pro Vás vyjednat nejvýhodnější podmínky a vybrat tak vhodného nového nájemce. Chceme, aby celý proces pronájmu nemovitosti byl pro Vás bez starostí.

Máme skutečné odborníky

Většina našich makléřů má zkušenosti v oboru více jak 15 let

Náš tým tvoří odborníci, kteří jsou lidmi na správném místě. Většina našich makléřů se věnuje prodejům nemovitostí více jak 15 let. Díky dlouholetým zkušenostem, sledování aktuálních trendů a celkovému přehledu na realitním trhu Vám naši makléři dokážou vždy správně stanovit maximální možnou tržní cenu a poradit Vám s prodejní strategií.

Chcete se na něco zeptat?
Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681