Hypoteční centrum

Rychle se zorientovat na hypotečním trhu rozhodně není jednoduchou záležitostí. Máme vlastní hypoteční centrum a jsme tady pro vás. Detailně s vámi projdeme vaše možnosti a požadavky a najdeme pro vás hypotéku ušitou na míru. Víme taky, že dobré rady jsou k nezaplacení, a proto nechceme za zprostředkování žádné poplatky – služba je pro vás tedy zcela zdarma. Výběrem vhodné hypotéky to však nekončí.

Pomůžeme vám i s ostatními záležitostmi nezbytnými k vyřízení. S námi tak ušetříte spousty běhání, času, námahy a především za vás docílíme lepších podmínek, než vy sami!

Hypotéky zprostředkováváme v rámci sítě společnosti Hypodům, předního hráče na českém hypotečním trhu. Porovnáváme nabídky více jak dvaceti různých finančních ústavů. S výběrem vás vždy podrobně seznámíme a projdeme s vámi veškeré detaily. Naše hypoteční centrum  již vyřídilo hypotéky a úvěry na pořízení nemovitostí v objemu několika miliard korun. Celá síť společnosti Hypodům pak v objemu ještě mnohonásobně vyšším. Máme proto v bankách nadstandardní vztahy a dokážeme vyřídit nejrůznější cenové i jiné výjimky.

Naších hypotečních služeb můžete využít i v případě, že u nás nic nekoupíte.

Chci nezávazně vypočítat hypotéku
Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681