POMŮŽEME VÁM V HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI

ÚVODNÍ SCHŮZKA

ÚVODNÍ SCHŮZKA

Na úvodní schůzce s naším makléřem si do detailu ujasníme, jakou nemovitost hledáte. Co vyžadujete v každém případě, co ještě akceptujete a co je pro vás nepřijatelné. Už na této schůzce vám náš makléř řekne, jak vypadá současný trh a nabídka nemovitostí a ujasníte si, co přesně pro vás bude hledat.

PŘIPRAVÍME DOKUMENTACI

PŘIPRAVÍME DOKUMENTACI

Probereme financování nákupu nemovitosti. Budete potřebovat vyřídit hypotéku? Umíme vám s tím pomoci, máme vlastní hypoteční centrum. Máte volnou hotovost? Budete možnosti financování kombinovat? Umíme vám pomoci kdykoliv, ale je lepší to vyřešit hned na začátku.

ZADÁTE NÁM ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

ZADÁTE NÁM ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Vyhodnotíme vaše a naše možnosti a pokud se rozhodnete pro spolupráci, podepíšeme zprostředkovatelskou smlouvu.

AKTIVNÍ HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI A VÁŠ VÝBĚR

AKTIVNÍ HLEDÁNÍ NEMOVITOSTI A VÁŠ VÝBĚR

Na základě dohodnutých požadavků a ujasněných představ aktivně vyhledáme vhodné nemovitosti. Z nabídek, které vám pošleme, si vyberete ty, které chcete navštívit.

JEN SMYSLUPLNÉ PROHLÍDKY

JEN SMYSLUPLNÉ PROHLÍDKY

Bez prohlídek to nepůjde. Zajistíme prohlídky vybraných nemovitostí ve vhodných termínech, ale vybrat si tu nejvhodnější a rozhodnout se musíte sami. My budeme asistovat, abychom se za vás zeptali na to opravdu důležité a pomohli vám ve výběru. K finální prohlídce můžeme přizvat našeho technického konzultatnta.

SMLUVNÍ DOKUMENTACE

SMLUVNÍ DOKUMENTACE

Po finálním rozhodnutí zpracujeme a zkontrolujeme smluvní dokumentaci, abyste měli jistotu, že nákup a převod nemovitosti bude bez problémů.

PŘEVOD NEMOVITOSTI

PŘEVOD NEMOVITOSTI

Zajistíme převod nemovitosti a budeme asistovat u jejího finálního předání.

Uděláme vše pro to, abyste nás po úspěšném dokončení transakce doporučili
dál nebo se na nás obrátili v budoucnu.

Součástí našich služeb a dohodnuté odměny je úhrada externích nákladů spojených s koupí nemovitosti, včetně advokátní úschovy kupní ceny a poplatků při řízení na katastrálním úřadu. Budete mít zajištěno vyhledání nemovitosti, odborné vedení prohlídek, finální kontrolu naším technickým konzultantem, vypracování a kontrolu všech smluvních dokumentů a dodržení všech lhůt a povinností.

Chci nezávazně poradit s prodejem / pronájmem


Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Štefánikova 248/32, Praha 5,
150 00, Smíchov / (1. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681