Nově dokončená novostavba bungalovu Zlonice – Vyšínek

Právě zkolaudovaná novostavba

K prodeji nabízíme novostavbu bungalovu o dispozici 3 + kk s prostornou terasou 40 m2, která se nachází na pozemku o ploše 1108 m2. Celková plocha domu činí 71 m2. Výměry: obývací pokoj s kuchyňským koutem s přípravou na kuchyň 30,5 m2, ložnice 12,9 m2 a 12,9 m2, chodba 7 m2, koupelna s vanou 4,9 m2, WC 1,5 m2 a technická místnost 1,4 m2.

Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem, v domě je rozvedeno podlahové vytápění, obecní voda, jímka – na pozemku je již připravena tlaková kanalizace – kanalizace je v obci plánována v nebližších letech.

Na zahradě se dále nachází retenční nádrž, ze které je přivedena závlaha na záhony. K dispozici je trojstranně krytá budova o velikosti cca 140 m2, kterou lze využít k parkování, k podnikání nebo jako dílna. Energetický štítek: B.

V obci je základní vybavenost – bus směrem Nové Strašecí a Slaný, 8 min. na D7 směr Praha. Kompletní občanská vybavenost je ve vedlejším městysu Zlonice či městě Slaném.

Lokalita: Zlonice - Vyšínek
Užitná plocha: 71
Pozemek: 1108m2
Dispozice: 3+kk
Typ domu: Bungalov
Budova: Cihlová
Stav: Novostavba
...
Prostorný a světlý obývací pokoj s francouzskými okny

Virtuální prohlídka všech částí domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Fotogalerie

Poloha nemovitosti

Cena:
6.500.000 Kč
(Včetně právního servisu a služeb RK.)
Kontakt
Makléř
Ing. Iva Douchová
1815
Spokojených klientů
17
let zkušeností
O mně
Zavolejte mi