Za doporučení Vám dáme odměnu

Doporučte nám své známé, abychom i z nich mohli udělat naše spokojené klienty

Získejte 10.000,- Kč za doporučení nemovitosti na prodej nebo 2.000,- Kč za doporučení nemovitosti na pronájem.

Víte o někom ve svém okolí, kdo se chystá prodat či pronajmout svou nemovitost? Výborně. Teď už jen stačí předat nám kontakt, my prodej či pronájem zrealizujeme a obdržíte od nás odměnu.

Podmínky pro získání odměny:

  • Doporučující zajistí prvotní kontakt s majitelem nemovitost
  • Doporučená nemovitost musí být zařazena do nabídky realitní kanceláře Quantum reality, spol. s r.o.
  • Odměna za doporučení je vždy vyplacena po realizaci daného obchodního případu a to do 5 pracovních dnů


Jak je spolupráce smluvně ošetřena:

Vše je transparentně podloženo smluvním dokumentem. V tomto případě bude naše spolupráce probíhat na základě „Dohody o odměně za doporučení“, což Vám zaručuje skutečné obdržení odměny po realizaci daného případu.

Jak nás kontaktovat:

Svoje doporučení nám můžete zaslat na e-mail info@quantumreality.cz, nebo nás kontaktovat na info lince: +420 730 154 732.

Často kladené dotazy

„Musím obdrženou odměnu zdanit/zahrnout do daňového přiznání?“

S ohledem na nahodilou a jednorázovou činnost doporučující osoby pro společnost, je odměna, jakožto příjem z příležitostných činností ve smyslu ust. § 10 odst. 3 zákona č. 586/1992 Sb. ve znění pozdějších předpisů, osvobozena od daně z příjmu, pokud úhrn takovýchto příjmů u poplatníka nepřesáhne ve zdaňovacím období 30.000,- Kč. To znamená, že nám můžete doporučit až tři nemovitosti určené k prodeji ročně a žádné daně z této odměny neodvádíte.“

„Moje kamarádka se chystá prodat byt v Praze, Nuslích. Ráda bych se zeptala, co jí mám předat za informace a co jí mám říct před doporučením?“

Vaší kamarádce stačí pouze doporučit naši společnost. Následně nám předáte její kontakt a my se s ní domluvíme na nezávazné schůzce, kde Vaši kamarádku seznámíme s naší společností a samotným procesem prodeje. V případě, že po schůzce bude Vaše kamarádka chtít pomoci s prodejem, nebrání již nic tomu, abychom obchod společně zrealizovali a vy následně obdržela zmíněnou odměnu. Pokud byste potřebovala informace, jakým způsobem u nás samotný prodej probíhá, můžete navštívit sekci Prodej s námi krok za krokem. V případě, že byste měla jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Kde nás najdete

Quantum reality, spol. s r.o.
Štefánikova 248/32, Praha 5,
150 00, Smíchov / (1. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681