Prodej bytu 5+1 v Praze 4 – Michle

Jedinečná nabídka prostorného, mezonetového bytu 5+1, který je součástí vily z 20. let minulého století situované v žádané lokalitě Prahy 4 – Michle. V renovované vile s oplocenou zahradou jsou vymezeny pouze 3 bytové jednotky. Celková plocha bytu činí 132 m2 + 17 m2 terasy a jeho dispozice umožňuje soužití více generací.

Prostorný byt ve vile se zahradou

Ve spodním podlaží se nachází vstupní hala (vstup je přímo ze zahrady) se schodištěm, zasklená veranda (zimní zahrada), obývací pokoj se vstupem na terasu, ložnice se šatnou, kuchyň a koupelna s WC a s bidetem. V horním podlaží jsou 3 další místnosti a druhá koupelna s WC. V jedné z místností je v případě potřeby možné instalovat kuchyňský kout. Součástí prodeje je i podíl na zahradě o výměře 465 m2, každý ze tří spoluvlastníků má nyní vymezenu vlastní část, kterou výhradně užívá.

Zahrada je svažitá s kaskádovou úpravou a s orientací na jih. V části patřící k bytu byl postaven dřevěný zahradní domek s krytým posezením.

Vila má zateplenou fasádu a novou střešní krytinu. Pro vytápění jsou zde na výběr dvě možnosti. Instalován je jak plynový kotel, tak elektrokotel. Oba kotle jsou napojeny na jeden vytápěcí systém. Možnosti vytápění lze rozšířit i o krb či krbová kamna v obývacím pokoji, kde je umístěn komínový průduch (nyní zaslepený) .

Součástí nabídky je i podíl 1/3 na garáži umístěné na pozemku. V garáži nyní dle dohody parkuje spoluvlastník, který ji má právo užívat ze 2/3. 1/3 plochy je tedy k dispozici pro uskladnění věcí. V případě zájmu je možné poskytnout již existující projektovou dokumentaci na rozšíření garáže o další parkovací místo (bližší info. u makléře).

V místě je vynikající spojení MHD. Z nedaleké zastávky Vás tramvaj odveze za pouhých 13 minut na stanici metra I.P. Pavlova nebo za 13 minut na metro Karlovo náměstí (případně až na Václavské náměstí). Tato nabídka je směřována zejména zájemcům, kteří preferují bydlení s výhodou užívání vlastní zahrady spolu s perfektní dostupností centra Prahy.

Lokalita: Praha 4 - Michle
Adresa: U plynárny 439/65
Užitná plocha: 132
Zahrada: 465m2
Dispozice: 5+1
Budova: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Dopravní dostupnost: V místě je vynikající spojení MHD. Z nedaleké zastávky Vás tramvaj odveze za pouhých 13 minut na stanici metra I.P. Pavlova nebo za 13 minut na metro Karlovo náměstí (případně až na Václavské náměstí).

Virtuální prohlídka všech částí domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Fotogalerie

Poloha nemovitosti

Cena:
13 500 000,-
Kontakt
Makléř
David Bartoš
3730
Spokojených klientů
20
let zkušeností
O mně
Zavolejte mi