Bezpečně prodáme vaši nemovitost

PRODÁVÁNÍ NEMOVITOSTI KROK ZA KROKEM

NABÍDNĚTE NÁM SVOU NEMOVITOST

NABÍDNĚTE NÁM SVOU NEMOVITOST

Abychom mohli začít, potřebujeme základní informace o vaší nemovitosti, které nám můžete jednoduše zaslat prostřednictvím formuláře, nebo telefonicky. Obratem Vás budeme kontaktovat, abychom Vám poskytli další informace, popřípadě si domluvíme osobní schůzku přímo ve Vaší nemovitosti. Jako vlastník nemovitostí máte naše služby, rady a čas naprosto zdarma. Nejprve Vám chceme poskytnout veškeré informace k tomu, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout, zda do toho s námi „šlápnete“.

Chci nabídnout nemovitost

SPOLEČNĚ SE PŘIPRAVÍME NA PRODEJ

SPOLEČNĚ SE PŘIPRAVÍME NA PRODEJ

Připravíme společně podklady pro nabídku a nemovitost nafotíme naším profesionálním fotografem, protože víme, že fotografie prodávají.

NABÍDNEME NEMOVITOST

NABÍDNEME NEMOVITOST

Nemovitost začneme aktivně propagovat na internetu, v tisku a nabídneme ji potenciálním zájemcům, na které máme kontakty. Postaráme se o odborně vedené prohlídky a doporučíme Vám ty nejlepší zájemce.

PŘIPRAVÍME PRODEJ NEMOVITOSTI

PŘIPRAVÍME PRODEJ NEMOVITOSTI

Pokud se s některým z doporučených kupců shodnete na ceně a podmínkách, podepíše se rezervační smlouva a zájemce složí rezervační poplatek. Následně připravíme veškerou dokumentaci pro uzavření smlouvy a podání na katastr. Kupci pomůžeme s případným vyřízením hypotéky.

Chci nabídnout nemovitost

PŘIPRAVÍME SMLUVNÍ DOKUMENTY

PŘIPRAVÍME SMLUVNÍ DOKUMENTY

Pokud se s doporučenými kupci shodneme na ceně a podmínkách, podepíšeme společně rezervační dohodu. Následně připravíme veškerou potřebnou smluvní dokumentaci, kterou „odladíme“ ke spokojenosti všech zúčastněných.

PRODÁME NEMOVITOST

PRODÁME NEMOVITOST

Na základě odsouhlasených smluvních dokumentů zajistíme hladké uzavření celé transakce včetně vyplacení kupní ceny a předání nemovitosti.

Uděláme vše pro to, abyste nás po úspěšném dokončení transakce doporučili
dál nebo se na nás obrátili v budoucnu.

Nabídněte Vaši nemovitost

Vyčistit formulář
Přijďte si s námi promluvit

Quantum reality, spol. s r.o.
Václavské náměstí 837/11, Praha 1,
110 00, Nové Město / (5. patro)
IČ: 290 32 792

squares

Pracovní dny: 9.00 – 18.00 hod
Info@quantumreality.cz
+420 730 154 732 / +420 273 134 681

Partneři

NAPIŠTE NÁM

Zákaznická linka +420 730 154 732