Prodej nemovitosti

Proč právě my?

Máme pro Vás kupce

Pravděpodobně již nyní máme zájemce o Vaši nemovitost

Díky naší rozsáhlé databázi klientů, kteří hledají své nové bydlení, jsme schopni nabídnout Vaši nemovitost mnohem většímu počtu zájemců. Každá nemovitost je specifická. Proberte nezávazně a zdarma s našimi odborníky možné strategie prodeje Vaší nemovitosti.

Garantujeme kvalitu

Náš tým má více než 16 600 spokojených klientů

Víme, že každý klient má specifické požadavky a odlišné potřeby. Zakládáme si na osobním přístupu ke svým klientům a klademe důraz i na ty nejmenší detaily během celého obchodního procesu. Náš tým má za sebou již více jak 16 600 spokojených klientů. Do současné velikosti jsme vyrostli právě díky referencím našich spokojených klientů.

Respektujeme Vaše rozhodnutí

Po nezávazné konzultaci se sami rozhodnete, zda nás chcete

Pokud nás oslovíte s prodejem Vaší nemovitosti, k ničemu se nezavazujete. Začneme tím, že si po telefonu s naším makléřem proberete vše, co Vás zajímá. Rozhodnutí, zda s námi nemovitost budete nakonec prodávat, je jen na Vás, a my ho budeme respektovat.

Máme skutečné odborníky

Každý náš prodejový makléř je v branži přes 15 let

Náš tým tvoří odborníci, kteří jsou lidmi na správném místě. Každý náš prodejový makléř se věnuje prodejům nemovitostí více jak 15 let. Díky dlouholetým zkušenostem, sledování aktuálních trendů a celkovému přehledu na realitním trhu Vám naši makléři dokážou vždy správně stanovit maximální možnou tržní cenu a poradit Vám s prodejní strategií.

Umíme zaujmout a prodat!

Chci nezávazně poradit s prodejem / pronájmem